Yhteystiedot

Toimistomme sijaitsee Salossa, Asemakadulla, Rautatieaseman vastakkaisessa päädyssä. Vaikutamme myös Turussa ja Helsingissä, joten palaverit, kuvaukset ja tapaamiset järjestyvät koko Etelä- ja Lounais-Suomen alueella. Ota yhteyttä!


Myynti
hei@kuke.fi
044 285 4077
Asemakatu 12, 24100 Salo

Rekry
Lue lisää tästä

Tuki
044 277 9603
tuki@kuke.fi

Laskutus
044 285 4077
kukka@kuke.fi

Ota yhteyttä

Tiimimme

Tässä on Kuken tekijätiimi! Aistit avoinna, selkä suorana ja aina palvelualttiina. Soita, laita viestiä tai tule kylään!

Matti Wikberg

Sales manager, Partner
project management
key customer management

044 557 7949
matti@kuke.fi

 

Kukka Kalin

CEO, Partner
sales
HR
financials

044 285 4077
kukka@kuke.fi

 

Tuomas Lieskivi

Copywriter
articles
content creation
web analytics
campaign management

044 491 6281
tuomas@kuke.fi

 

Sari Kaija

AD
visual design
web design
service design
3D and package designs

040 731 2057
sari@kuke.fi

 

Jolanda Jokinen

Graphic Designer
illustration
brand creation


jolanda@kuke.fi

 

Jyrki Kajavalta

System specialist
database engineering
platform solutions
support services

040 585 6552
jyrki@kuke.fi

 

Ashley Nyby

Web developer
api
seo and security
backend


ash@kuke.fi

 

Mira Virtanen

Digital marketing specialist
content creation
marketing plans
campaign management
social media platforms

044 728 1768
mira@kuke.fi

 

Mikko Virtaperko

CTO, Partner
project management
sales
photography
service design

044 277 9603
mikko@kuke.fi

 

Mikko Koskinen

Video producer
cinematography
audio specialist
animation

040 140 3355
mikko.koskinen@kuke.fi

 

Kiinnostuitko?

Jätä yhteydenottopyyntö

Tilaa uutiskirje